שרת פנסוניק Ns-1000 ⭐

מערכת פנסוניק NS1000 הנו שרת תקשורת IP המספק תקשורת מתקדמת, נוחה ויעילה מכל מקום בכל זמן הן לארגון קטן בעל מספר משתמשים מצומצם והן לארגונים גדולים ומבוזרים הפרוסים על פני מספר אתרים במקומות שונים.NS1000 מספק את כל שרותי התקשורת בארגון כגון: שרת טלפוניה, שרת איחוד הודעות כולל הודעות פקס (Unified Messaging),שרת תקשורת אחודה (Unified Communication) ושרת הקלטות בסיסי. השרת ניתן להתקנה הן כשרת עצמאי באתר בודד והן כמערכת מבוזרת המורכבת ממספר רב של שרתים המנוהלים ופועלים כמערכת אחת.
המערכת משלבת תקשורת IP על גבי רשתות מקומיות ו/או תשתית רחבת פס וכן קישור למערכות המחשוב בארגון עם תקשורת מסורתית ומאפשרת בכך לארגון מגוון פתרונות ויישומי תקשורת מתקדמים תוך כדי התייעלות וחיסכון כלכלי.

מגוון יישומים מתקדמים


מערכת איחוד הודעות מובנית (Unified Messaging)

מערכת איחוד הודעות מובנית המאפשרת,ממשק מאוחד לקבלה ולניהול הודעות קול, פקס ודוא”ל אלקטרוני, הקלטת שיחות, נתב שיחות מתקדם ועוד.המשתמש יכול להאזין להודעות קוליות או לצפות בהודעות פקס באמצעות תוכנה התומכת בפרוטוקול IMAP4 כגון Outlook אשר מאפשר סנכרון בין המערכות והצגת סטאטוס הודעה מעודכן בכל מערכת.
רשת תקשורת אחידה (One Look Network)

לפעול כשרת עצמאי או רשת בעד 15 שרתים נוספים הפועלים ומנוהלים כמערכת אחת ללא תלות במיקומם הגיאוגרפי.יכולת זו בשילוב אפשרות חיבור שלוחות מרוחקות של הארגון על גבי רשת המחשוב הארגונית מאפשרת אספקת רשת תקשורת פרטית אחידה ומתקדמת הן לארגון קטן והן לארגון מבוזר בעל מספר אתרים רב ומובילה להתייעלות וזמינות גבוהה יותר תוך כדי חיסכון וניצול משאבים משותפים. 
תקשורת אחודה (Unified Communication)

המערכת מאפשרת אספקת ממשק משתמש אחיד המשלב בין הטלפון והמחשב האישי לכדי ממשק תקשורת אחד. ניתן להשתמש ביישום ייעודי Communication Assistant או להשתמש בתוכנת Outlook כממשק תקשורת מאוחד.
המשתמש יכול לבחור את אופן ההתקשרות הרצוי שיחת טלפון, שליחת דוא”ל, פקס, צ’אט, הודעה קולית וכו’.
לראות את זמינות אנשי הקשר,לנהל שיחות ועידה ולהקליט את השיחה ישירות מה- ללא צורך בהפעלת אמצעים או יישומים נוספים.
ניידות (Mobility)

שימוש במחשב נייד, טלפון סלולארי או טאבלט כשלוחה אינטגרטיבית של המערכת מאפשר למשתמש לתקשר גם כאשר הוא נמצא בתנועה או מחוץ לארגון.כמו כן ניתן ליצור כיסוי אלחוטי רחב באמצעות אנטנות DECT IP המחוברות לרשת המחשוב ומאפשרות יצירת רשת תקשורת רציפה ברחבי הארגון, באתרים מרוחקים או באתרים בהם לא קיימת תשתית טלפוניה.
                   

        מוצרים משלימים וטלפונים יעודים.