⭐ריתוך סיבים אופטיים ⭐ פריסה התקנה וחיבור סיבים אופטיים ⭐ התקנה שירות תיקון ואחזקה ⭐

יתרונות סיבים אופטיים

לטכנולוגיית הסיבים האופטיים יתרונות רבים וביניהם: חסינות בפני הפרעות ורעשים סביבתיים/חיצוניים – הסיבים האופטיים הם יותר חסינים בפני הפרעות חיצוניות משום שהם לא פולטים קרינה אלקטרומגנטית. משמעות הדבר היא שאבטחת המידע והנתונים היא מוגברת, והתקשורת ברשתות אמינה ובטוחה יותר. רוחב פס ללא הגבלה – יתרון חשוב שיש לסיבים אופטיים נוגע לפס רוחב בלתי מוגבל.

באמצעות שימוש בפס רוחב בלתי מוגבל, אפשר להעביר כמויות אדירות של מידע ונתונים, לשפר משמעותית מהירות גלישה ולשמר יציבות מרבית בשידור ובקליטה של המידע. מרחק שידור ארוך – קיימים סוגים שונים של סיבים אופטיים. סיב אופטי נפוץ הוא סיב הסינגל מוד (סיב חד אופן) אשר באמצעותו יכול להתבצע שידור נתונים ארוך מאוד לעומת השידור המתאפשר על ידי כבלים חשמליים, המצריכים מגברים לטיוב השידור כאשר מדובר במרחק שידור ארוך.

הניתנות לביצוע בתוך הסיב האופטי וכך אפשר לחסוך בציוד תקשורת נוסף התופס מקום. הקוטר, הנפח והכובד של כבלי הסיבים האופטיים, נמוך באופן ניכר דבר המקל על פרישתם. חוזק ועמידות – הסיבים האופטיים ניחנים בחוזק ובעמידות גבוהה מפני לחות ורטיבות, חום, קור ובלאי, על פני האלטרנטיבות.

מזעור מערך התקשורת – יתרון חשוב נוסף נוגע לגודל המערכות. מערך התקשורת האופטית הוא ממוזער. ישנן פעולות רבות הניתנות לביצוע בתוך הסיב האופטי וכך אפשר לחסוך בציוד תקשורת נוסף התופס מקום. הקוטר, הנפח והכובד של כבלי הסיבים האופטיים, נמוך באופן ניכר דבר המקל על פרישתם. חוזק ועמידות – הסיבים האופטיים ניחנים בחוזק ובעמידות גבוהה מפני לחות ורטיבות, חום, קור ובלאי, על פני האלטרנטיבות.

סוגי כבלים אופטיים

יש כמה סוגים של כבלי MM, ככל שהסוג חדש יותר כך המגשר יתמוך במהירות גבוהה יותר למרחק גדול יותר:

קרא עוד

מוצרים משלימים לסיבים אופטיים.

יש לנו שני סוגים של כבלים אופטיים (הכוונה לכבל הגולמי ללא פלגים) יש SINGLE MODE ויש MULTI MODE או בקיצור SM ו-MM.

קרא עוד