⭐ תיקון נקודת רשת מחשב ⭐ סידור ארונות תקשורת ⭐ תשתיות תקשורת מחשבים ⭐התקנת נקודת אינטרנט ⭐ תיקון ושדרוג נקודות רשת ⭐ השחלת כבל רשת מחיר ⭐ נקודת רשת בקיר ⭐ התקנת רשת בבית ⭐ נקודת אינטרנט ⭐ התקנת רשת ביתית קווית

תארו לעצמכם איך היו נראים חיינו בלי תשתיות תקשורת?

תארו לעצמכם איך היו נראים חיינו בלי תשתיות תקשורת? לא ניתן לדמיין זאת, אנו כל כך רגילים למערכות התקשורת המקיפות אותנו,עד כדי כך שאיננו מבחינים בהן. לרשתות המחשבים והטלפוניה אין תחליף וכיום פעילות כל בית עסק וכלארגון בין אם קטן או גדול,מושתתת על רשתות המחשבים והטלפוניה. כאשר אנו מדברים על תשתיות של רשת מחשבים או טלפוניה הכוונה היא למערך הכבלים המאפשר מעבר של נתונים ומידע.

יעוץ, חשיבה נכונה ואיכות חומרים.

יעוץ, חשיבה נכונה ואיכות חומרים. חברת י. תקשורת מתקדמת מתמחה בתכנון וביישום פרויקטים של הכנת תשתיות רשת מחשבים וטלפוניה החל מרמת התכנון,ההתקנה,וביצוע כל הבדיקות הנדרשות. תנסו אותנו יש לנו מאות לקוחות מרוצים שממשיכים איתנו. אנו משתמשים באיכות הכבלים הגבוהה ביותר

סוגי כבלים

ישנם כבלים רבים בהתאם לסוג השימוש הרצוי הנפוצים והמבוקשים ביותר לבית ולעסק. סקירה מקיפה של סוגי הכבלים הקיימים בשוק,cat-5,cat6,cat7,cat8.

קרא עוד

ארונות תקשורת ומסדים

סקירת ארונות תקשורת מחשבים פרוט תכונות וגדלים.

קרא עוד

ציוד נלווה לארונות תקשורת מחשבים

אבזור כולל של ארונות תקשורת החל מה: פסי חשמל מוארקים,פנלים לניתוב,מדפי מתכת להנחת ראוטרים ועוד.

קרא עוד

הגברת אנטרנט WiFi

אין קליטה בסלון? הילד גולש לאט? אין קליטה בצד השני של הבית ? כולנו תלויים בחיבור הרשת האלחוטי, אך לפעמים פוגעים בעצמנו באיכות הקליטה רק משום שבחרנו בנתב לא מתאים או שמיקמנו אותו בצורה שגויה.

קרא עוד

מחירון שרותי רשת מחשב וטלפוניה

מחירון שרותי תקשורת מחשוב וטלפוניה לבית ולעסק.

קרא עוד